11/09/2017 Adam 0Comment

Na Bali je hlavně nejzajímavější to, že tam mají hrozně přísný zákony na drogy. Za držení drog asi 10 let a za dealování si teda nejsem jistej, jestli doživotí nebo trest smrti. Každopádně to asi místním mafíkům je jedno a hlásej to do tebe každých cca 10 metrů.. “mashrum, mashrum, koks, koks, hašiš, weeed??”

Zažili jsme taky příhodu, kdy divný policajti v sukních (nebo co to měli na sobě nevím 😀 ), dělali razii mezi místníma stánkama a prohledávali týpky na skůtrech. V tom se tři blbeččci, rozhodli, že zkusí ujet na jednom skútru a prokličkujou mezi policajtama a ujedou! Mladej týpek, co seděl vzadu na skútru, byl tím pádem první, kterýho sejmuli. Hned jako další šel řidič, kterej dostal pěstí do helmy ještě za jízdy. Ten první se ještě smál, chviličku před tím než dostal od bengošů přes hubu. Teď už myslím opravdový bengoše, ne ty sukňový. Každopádně, je to asi sranda, když ti hrozí minimálně 10 let, možná doživotí nebo poprava. No takže sranda :-D. Nevím asi to tam s těma zákonama nebude tak přísný, jinak tomu nerozumím.

Co se týče surfování, tak pláž v Kutě je fakt super. Jsou tam začátečníci i normálně ostřílený borci a každých 10-15 metru je pár místních kluků, co vám asi za 50,- půjčí prkno na 2 hodiny. Taky vám k tomu dají instrukce jak na to a zeptaj se vás, jestli nechcete třeba koks nebo nějakou srandu. To asi aby vám to šlo líp a můžete valit :-D.

Nejhorší jsou ale babky a dědci na plážích, kteří se vám snaží vnutit všechno co mají. Dědci jsou ještě v klídku, i když teda nechápu, proč mi nutí luk a šípy nebo nějakou foukačku. Ti ale i docela rychle odejdou, když jim řekneš ne. Určitě chápou, že takovou píčovinu nikdo nechce. Jenže babky, to je jiná!

Hned jak jsme si sedli na pláž k pivku, tak nás čaply a začaly masírovat. No tak jo, tak jsme se nechali masírovat. V tom už ale přiběhla jiná a nutně jsme potřebovali náramek na nohu. Pak Hanča potřebovala ještě pedikůru, ale to samozřejmě během toho, co ji říkala ne, tak už měla půlku nohy nalakovanou.. no takže co už teď! Zapomněl jsem ještě na jednu, co u mě seděla bez prdele asi půl hodiny a chtěla mi prodat další náramek. To byla ale první který jsem statečně vzdoroval až dokonce.

Mezi tím co nás babky masírovaly, jsme se ale dost pobavili, když si slečna půjčila surfovací prkno. Fotila se s ním asi půl hodiny v několika pózách, ale jen tak na plážičce, aby se náhodou nemusela koupat. Pak když už měla “odsurfnuto”, tak mohla zase jít nenamočená zpátky na hotýlek.

Všude na Bali jsou tetovací salony a u nich na nás všude především kvůli Hanči rukávu hejkali tatéři, ať se k nim jdeme taky potetovat. Jednou ale týpci tatéři u nás v uličce volali, ať za nima jdeme na pivo. Tak to je jiná, to jsme si teda dali říct. Pili jsme pivko a po chvilce mi podali kelímek s drinkem. Myslel jsem, že to je normální drink, hned ale po prvním loku mi došlo, že jsou to ty jejich houby posraný. Ale tak pohoda.. Prostě už jsem to pak nepil, abych z toho nechtěl chodit po stromech nebo co já vím.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.