14/07/2017 Adam 2Comment

O Thajsku jsem před svým příletem neměl příliš velké povědomí, ale jednu věc jsem přeci jen věděl jistě a tak hned po příletu do Bangkoku začlo pozorování legendárních kurev s ptákama. Pár jsem jich teda viděl, ale bylo to s nima slabší než jsem čekal.

Nekonečná cesta z letiště na hotel mě donutila vypotit snad každou kapku potu v těle, ale s vedrem jsem počítal dopředu. (Viděl jsem přeci pařbu v Bangkoku ne?) Nepočítal jsem ale s tím, že klimatizace na pokoji nepoběží a s jejím zapnutím mi pomohla až slečna z recepce: Strčila do ní kartu (kartu, která sloužila na rozběhnutí veškeré elektroniky na pokoji) a klima se rozjela. Spíš se rozjela jen tak napůl. Spíš jen tak na čtvrt.

Druhý den, když jsem konečně vystřízlivěl z mého velkého bangkokského objevu (litrovej kýbl vodky s džusem za 70,-), mi po větším zkoumání došlo, že slečna na recepci je ve skutečnosti týpek na recepci. Jelikož bych to sám nepoznal, chápu, že se nejednomu turistovi může stát nějaká “nehoda”, obzvlášť když už je v nějakým tom fajnovějším stavu.

Později toho dne nás odchytil “tuktukář” aby nás vzal na okružní jízdu po památkách. 2X jsem se ujišťoval, že nás vezme jen za těch 10 bathů , stejně nás ale ten šmejd chtěl vojebat a vozil nás po obchodech (typuji že by měl provizi z našich případných nákupů). Nic jsme si nekoupili. Novej oblek ani drahej šutr nehledám.

Tak teda po cca hodince ježdění po obchodech zjistil že nesereme peníze a tak nás nakonec za 100 báthů vyhodil asi 4km od našeho hotelu. Šli jsme v tom úmorným vedru skrz městskou džungli Bangkoku. Jednu chvíli mi padl do oka jeden takovej špinavej kanál plnej bordelu (ležela v něm chcíplá ještěrka, co měla tak 40 cm) a z druhý strany toho kanálu šel chlápek, nesl si pěkně proutek, splávek, stoličku a na pohodičku si tam šel chytnout rybičku na véču. Ani ho nevyvedlo z míry že na něj vejrám. Byl dobrej!

Už jen kousek od našeho hotelu se mi podařil parádní obchod a tak máme oba s Hančou krásný brejle každej za 30 Kč. K nim jsem si ještě vzal výborný gatě za 100 Kč se sloníkama. Mám z nich radost, ale moc je tu neunosím, protože bych se v nich asi upekl.

Cestou skrze Bangkok nám došlo, jako moc tu všichni žerou královskou rodinu. Všude mezi tou špínou a smradem se najde aspoň kousek čistého místa k vystavení obřího obrazu s jedním z členů královské rodiny. Buď je to přímo starej nebo je to od starýho stará a nebo od starýho mladej (nechci tím ale nikoho urazit, je to takovej náš slang). Všude kolem toho obrazu je zlato a čisto, ale 30 metrů dál už leží týpek na schodech, před tou jejich kůčou plnou bordelu a člověk na něm nepozná jestli je mrtvej a nebo jen spí.

 

Místní specialita Ping Pong show

Na každý straně ulice Khao San Road, kde jsme měli i hotel, pobíhali desítky tuktukářů a říkali jen dokola tuk tuk Ping pong. Což v překladu znamená, že tě hodí na tu jejich show za prachy. Každej držel plánek, co se na ty show tak jako děje (my už jsme to malinko věděli předtím). Každopádně na tom plánku byl nejzajímavější kromě všech šíleností i monkey blowjob. No a jelikož potřebuju vidět všechno, tak sem si s nima usmlouval cenu a jelo se na místní kulturu na Ping Pong. Asi tady nebudu rozebírat podrobnosti, každopádně to byl zase trošku jinej druh srandy ale já mám srandu rád…Pokud Vás zajímá co přesně je Thajská Ping Pong show, napište mi 😀 No a zkuste si asi tak tipnout kde v Bangkoku asi tak narazíte na kluky z Čech.

Share

2 thoughts on “Jiný povídání o Bangkoku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.