31/07/2017 Adam 0Comment

Při příchodu do resortu na Krabi jsem si hned všiml několika cedulí, kde na každý stálo “NEKRMTE OPICE”. Napadlo mě, že kdybych nějakou opici vůbec potkal, tak se asi poseru. Hned druhej den jich k nám přímo před bungalov dorazilo okolo 50ti a byla to fakt sranda. Jenže když už pak chodili každej druhej den a začaly nás okrádat o pití, tak už mě pěkně sraly.

Než jsme se vždycky vyprdelili na pláž, tak už byl velký odliv, který začíná okolo poledne a je dlouhý cca 100 metrů, možná delší. Takže při představě že tady vlastním loďku, tak by mi byla úplně k hovnu, jelikož se většinou z postele nevyhrabu dřív než ve 12 na oběd a tak bych se na ní mohl leda tak dívat, jak už stojí dávno na suchu.

Písečná pláž, kde vystupují skály z moře působí opravdu fantasticky, ale to je asi tak všechno. Můžete se s tím leda tak fajnově vyfotit.

Na šnorchlování to tam tolik není, i když je tam toho samozřejmě víc než v Chorvatsku, který všichni známe už z paměti. Není to tam ani zdaleka tak pestrý a barevný jak bych očekával podle fotek kterýma se nás snaží přechcat na netu. Takže nejlepší koupačku v moři jsme si udělali až když začalo brutálně chcát a všichni vypadli z pláže, tak to byla konečně fajnovka. 

Nejlepší bar na který jsme narazili je The Last bar (logicky je to ten poslední), kde každou třetí noc pořádají zápas v Mui Thai a je to fakt pecka. Kluci se řežou hlava nehlava, dokud zápas neskončí nějakým K.O. Rozhodně bych se s nima prát nechtěl. Umí se těm ranám taky slušně vyhýbat, ale to já asi né. Nakonec si ale podají ruce a obejmou se jako správný sporťáci a kamarádi. Lidi si ten zápas suprově užívají a tak tomu dodávají výbornou atmosféru. Potom hned začíná kalba (kalí se samozřejmě i během fajtu), kde většinou zůstávají samí mladý lidi. Týpci na baru rádi travku a tak podobně, takže vesměs samí pohodáři.

Thajský holky (nebo kluci – tady člověk nikdy neví) vám taky dost často nabízí masáže. Nejdřív se vás zeptají anglicky, ale pak k tomu většinou dodávají svoje slova, který jsou zakončený až moc dlouhým ááá nebo úúú.. asi takhle mluví. Když to člověk poslouchá, tak neví jestli se náhodou nechtějí během rozhovoru rozbrečet, nebo jestli je něco třeba nebolí.

Málem bych zapomněl na komáry. Ty malý svině vás začnou štípat doslova od večera do rána. Takže je fakt nutný si tady koupit jejich místní repelent Citronelu a tu používat každej večer místo voňavky.

Ale jinak se není třeba obávat vlka nic.. přiteplený Despacito tady hrajou taky všude, takže nejsou vadný jenom Češi, který neznají nic jinýho než topovky z Evropy 2. 

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.