26/12/2018 Hana 0Comment

Letíte na blind a nevíte kdy se chcete vrátit? 

Tenhle trik jsem se dočela (a sama jsem ho využila) u Martina z digitalninomadstvi.cz .. má spoustu informací o cestování, co se budou hodit každému z Vás. Takže určitě se na jeho blog mrkněte!

Pokud letíte mimo EU např. do USA, budou po Vás chtít vždy zpáteční letenku. Pokud nemáte přímo trip naplánovaný, jako my na cestě kolem světa, tak tohle se Vám bude hodit.

A jak na to? 

Ve chvíli kdy stojíte na letišti, před kontrolou letenek, na internetu zapněte Letuška.cz a vyberte si letenku kamkoliv.. třeba za 14 dní mimo USA, klidně i zpět domu. Zadejte všechny Vaše údaje, kupujete si reálnou letenku.

V čem je ale ten trik?

Až budete vybírat způsob platby, zvolte platba převodem!!! Platbu máte provést do dvou dnů, pokud letenku nezaplatíte, rezervace se Vám zruší. Jenže!!! na mail Vám přijdou všechny potřebné údaje o letence, které budou chtít na kontrole vidět a Vy máte v tuhle chvíli vyhráno 🙂

Přijde i mail o zaplacení letenky, kterou vy platit nebudete a letenka se sama automaticky zruší.

Nemusíte se ničeho bát, letenku si pouze rezervujete. Jediný server Letuška, Vám pošle údaje o Vaší letence ihned na mail. Nikde jinde Vám tento trik neprojde, vždy budete muset letenku zaplatit a teprve potom Vám přijdou údaje o Vašem letu.

 

 

 

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.