24/09/2022 Hana 0Comment

Stačí Vám k tomu jen pas a 20$

Letěli jsme do Egypta poprvé a tak jsem zjišťovala různé informace. Tenhle tip jsem dostala od známé, která tam jezdí často a uplatňuje to pokaždé. Koupí si obyčejný pokoj, ale pak si přímo v hotelu zajistí mnohem lepší. A jak na to?

Než se dostanete na řadu ve frontě na ubytování, vložte si do pasu přímo k Vaší fotce 20$. Papíry a pas podejte obsluze a už jen koukejte co se bude dít.

V našem případě pan recepční vzal papíry a koukal do počítače, žádné drama… Otevřel pas, rychle zavřel, otevřel znovu. Ukázal to kolegovi, nám řekl at vydržíme a odešel do zadní místnosti. Po cca 3 minutách přišel a povídá, že nám změnili pokoj z tohoto čísla na toto. Samozřejmě nás zajímalo jestli tu změnu poznáme… a jo poznali 😀

Pokoj v papírech od cestovky jsme měli jednolůžkový a dostali jsme s manželskou postelí. Byl v přízemí s terasou a dál od hostů co přiletěli s námi. Celkově jsme usoudili, že jsme si polepšili.

Jedna 0,5l lahev vody na den?

Tohle jsme taky vyřešili! Stačí dát dolar nebo dva na postel a napsat na kousek papíru více vody prosím 🙂 Stačí jednoduše please more water.. nebo pokud chcete lépe.. Can I have more water please? A je to..

Ovšem nemohu tvrdit, že v každém hotelu to funguje stejně. My jsme poprvé vyzkoušeli a vyšlo vše skvěle..

Jak jsme se měli, můžete vidět na videu 🙂

Pokud máte i Vy nějaké ozkoušené tipy, pište do komentáře 🙂

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.